Bendrosios Privatumo politikos taisyklės

Paslaugos teikėjas šia Privatumo politika siekia reglamentuoti jo valdomoje internetinėje svetainėje kraustymas.eu esančios informacijos publikavimo ir atnaujinimo taisykles, taip pat apibrėžti paslaugos teikėjui patikėtų klientų bei potencialių klientų asmens duomenų administravimo (kaupimo, saugojimo ir naudojimo) principus, tų principų išimtis ir kaupimo būdus.

Informacijos publikavimo taisyklės

Paslaugos teikėjas nurodo, kad pasilieka visas teises keisti jo valdomos internetinės svetainės kraustymas.eu turinį: atnaujinti ar pašalinti minėtoje svetainėje esantį turinį ar jo dalį be jokio išankstinio įspėjimo. Taip pat paslaugos teikėjas pasilieka teisę apriboti prieigą prie internetinėje svetainėje kraustymas.eu esančios informacijos neribotam laikui.

Klientų asmens duomenų administravimo principai

Paslaugos teikėjas atkreipia klientų dėmesį, kad visi internetinėje svetainėje kraustymas.eu esančioje automatinėje užklausos formoje nurodyti klientų asmens duomenys (ar paslaugos teikėjui pateikti kokiu kitu būdu) gali būti kaupiami, saugomi ir administruojami paslaugos teikėjo vykdomos veiklos tikslais, tačiau nepažeidžiant kliento teisės į privatumą ir konfidencialumą (paslaugos teikėjas neturi teisės atskleisti kliento asmens duomenų su paslaugos teikėjo veikla nesusijusiems asmenims jokiais atvejais, išskyrus tuos, kai taip elgtis jį įpareigoja įstatymas).
Turimus klientų asmens duomenis paslaugos teikėjas gali naudoti atsakydamas į pateiktas užklausas, teikdamas ir atnaujindamas pasiūlymus, informuodamas apie teikiamų paslaugų pasikeitimus ir kt. Paslaugos teikėjas negali administruoti didesnio kiekio kliento asmens duomenų ir valdyti jų ilgesnį laiką nei būtina paslaugoms suteikti.

Kiti duomenų kaupimo būdai

Paslaugos teikėjas pasilieka teisę savo valdomoje internetinėje svetainėje kraustymas.eu naudoti ir kitas duomenų kaupimo priemones – slapukus. Slapukai gali būti diegiami visuose klientų ar potencialių klientų įrenginiuose, kuriais yra apsilankoma minėtoje internetinėje svetainėje.

Bendra

Paslaugos teikėjas nurodo, kad klientai ir potencialūs klientai, apsilankę internetinėje svetainėje kraustymas.eu, atsiuntę paslaugos teikėjui užklausą ar užsisakę paslaugą, sutinka su šios Privatumo politikos taisyklėmis ir patvirtina, kad yra su jomis susipažinę.
Paslaugos teisę įsipareigoja suteikti detalesnę informaciją ir atsakyti į visus klientui dėl šios Privatumo politikos kilusius klausimus.