Baldai – didžiausias namuose esantis turtas, todėl jų pervežimas kartais kelia daugybę problemų: kuriuos iš jų reikia ardyti, kuriuos galima pervežti neardžius; kaip tinkamai apsaugoti kritines jų dalis (kojeles, rankenėles ir pan.) nuo apdaužymo, nubrozdinimo; ar baldus reikia apvynioti, apsukti plėvele ar norint užtikrinti maksimalų jų saugumą, būtina naudoti kitas pakavimo medžiagas; kur ir kaip juos pastatyti, kad būtų patogu perdėti į transporto priemonę, kad pervežimas truktų kuo trumpiau ir vyktų sklandžiau. Su šiais ir kitais panašiais klausimais susiduria ne vienas besiruošiantis kraustytis, tad ką daryti, kad baldų pervežimas Klaipėdoje vyktų be jokių nesklandumų?

Svarbiausia – patikima komanda

Kas geriausiai gali pasirūpinti Jūsų baldais? Žinoma, kad patyrę ir savo darbą puikiai išmanantys perkraustymo specialistai. Baldų pervežimas Klaipėdoje – tai veikla, kuria mūsų komanda užsiima jau ne vienerius metus, todėl gebame užtikrinti, kad baldai bus pervežti be menkiausių pažeidimų. Susitarę su klientu, atvykstame į jo namus ir nemokamai pasirūpiname visų vertingų daiktų pakavimu, taigi galite būti ramūs, kad viskas atlikta taip, kad būtų užtikrintas maksimalus Jūsų turto saugumas. Esant poreikiui, pasirūpiname ir baldų išrinkimu bei surinkimu pristačius juos naujuoju adresu – kasdien atlikdami šį darbą galime užtikrinti ne tik tikslumą, bet ir greitį. O Jums tai reiškia taupumą. Na, ir svarbiausia – prisiimame visą materialinę atsakomybę, jei pervežimo metu Jūsų baldams kas nors nutiktų, taigi Jums patiems nereikia rūpintis nei pakavimu, nei dėl galimos žalos.

Baldų pervežimas ne tik Klaipėdoje

Baldų pervežimas Klaipėdoje yra viena pagrindinių mūsų veiklų, tačiau be vargo šią paslaugą galime suteikti ir kituose Lietuvos miestuose ar net už šalies ribų. Esame lankstūs ir visada prisideriname prie kliento poreikių, todėl galime pasiūlyti palankiausias sąlygas ir geriausias baldų ar kitų daiktų pervežimo kainas rinkoje. Bendradarbiaudami su mumis – bendradarbiaujate su savo srities profesionalais, kuriems kliento interesai ir gabenamo turto saugumas yra patys didžiausi prioritetai.