PERKRAUSTYMO PASLAUGŲ PATARIMAI

Lengvo ir greito perkraustymo taisyklės: Profesionalūs patarimai

Atrodytų, kas gali būti tokio sudėtingo ir sunkaus perkraustymo metu į naują vietą? Susirenkame daiktus, krauname į automobilį ir vežame į naują vietą. Viskas yra aiškiai ir paprasta. Bet daugeliui iš mūsų neužtenka vieno – patirties. Ir tai suprantama. Ne kiekvieną dieną mums tenka persikelti! Bet jeigu iš anksto išsamiai išnagrinėti šį klausimą ir kreiptis pagalbos į specialistus, viskas pasirodys ne taip jau ir sunku.

PAGRINDINĖS PROBLEMOS:

1. Daiktų pakavimo paruošimas. Retai kas parenka juos teisingai savarankiškai.
2. Gabaritinių daiktų netinkamas pakavimas.
3. Baldų išardymas-surinkimas.
4. Sunkių daiktų nešiojimas ir pakrovimas.
5. Netinkamas transportavimas, dėl kurio patiriama turtinė žala.

KAIP NEUTRALIZUOTI VISUS NEIGIAMUS VEIKSNIUS:

Mūsų įmonė “Saugūs perkraustymai” siūlo Jums tris variantus:
*savarankiškas perkraustymas
*perkraustymas su profesionalaus krovėjų pagalba
*organizuotas buto/ofiso perkraustymąs “Nuo A iki Z”

 SAVARANKIŠKAS PERKRAUSTYMAS

Pasiruošimo ir vykdymo procesas turėtų būti suskirstytas į etapus:

1. Pakuočių įsigijimas. Jums prireiks įvairių dydžių dėžių (neįsigikyte labai dideles – jas sunkiau pernešti, nepatogu dėti į automobilį), įvairaus tipo pakavimo popierių, specialių dėžių veidrodžių ir stikų pakavimui, lipnios juostos, ženklinimo įrankių (lipdukai, markeriai), šiukšlių maišų.

2. Baldų ir kitų interjero elementų išardymas ir pakavimas. Daugeliu atvejų šiuolaikiški baldai (pvz. korpusiniai) nesukelia sunkumų išardymo metu. Pakanka šiek tiek patirties, įgūdžių ir atsuktuvų. Tiems, kurie abejoja savo sugebėjimais, rekomenduojame dėl vėliau baldų surinkimo patogumo užsirašyti sau pastabas.

3. Ženklinimas. Tai yra labai svarbu! Todėl kad padės Jums tiksliai nustatyti daiktų dėjimo tvarką automobilyje, nustatyti pakrovimo darbų eigą (atidžiai elgtis su dūžtančiais daiktais, technika ir t.t.), greitai surasti ir išdėstyti į vietas savo daiktus naujoje vietoje.

4. Pakrovimas ir transportavimas. Daugkartiniai važinėjimai automobiliu pirmyn – atgal gali žymiai padidinti ne tik perkraustymo laiką, bet ir piniginės išlaidas (pvz. kuro sąnaudos). Daugeliu atvejų, geriau užsisakyti sunkvežimį, kuris saugiai ir greitai nugabens Jūsų daiktus į sutartą vietą.

5. Išpakavimas, baldų surinkimas ir išdėstymas naujoje vietoje. Profesionalai rekomenduoja pradėti nuo gabaritinių daiktų (čia Jums labai padės iš anksto padarytas daiktų ženklinimas).

PERKRAUSTYMAS SU PROFESIONALAUS KROVĖJŲ PAGALBA

Tai leis Jums išvengti varginančių fizinių darbų, galimų traumų (nugaros ir kaklo patempimai yra dažniausiai pasitaikiančios traumos perkraustymo metu) ir gerokai sumažins viso perkraustymo proceso laiką. Be to, krovėjai turi specialius įrankius ir įrengimus, o tai išgelbės Jus nuo turto žalos perkraustymo metu. Taip Jūs busite įsitikinę, kad pakrovimo ir iškrovimo procesas vyks sklandžiai ir Jūsų daiktai pakraunami saugiai ir tvarkingai.

ORGANIZUOTAS BUTO/OFISO PERKRAUSTYMAS “NUO A IKI Z”

Šios rūšies paslauga visiškai atleidžia klientą nuo visų rūpesčių, susijusių su perkraustymu ir garantuoja viso proceso kokybę ir tobulumą.

Mūsų įmonė “Saugūs perkraustymai” linki Jums atsižvelgiant į profesionalų patarimus, padaryti tinkamą ir teisingą sprendimą. Tegul Jūsų perkraustymas į naują vietą bus Jums malonus įvykis, o ne siaubingas prisiminimas!