Krovinių pervežimas – tai paslauga, kuria pasinaudoti tenka tiek fiziniams, tiek ir juridiniams asmenims – pervežti turimą turtą neretai prireikia ir gyventojams, ir įmonėms. Kartais nutinka taip, kad paslaugų reikia nedelsiant ir laiko išsamiai pasidomėti jų ypatybėmis tiesiog nėra, todėl pravartu apie krovinių pervežimą šį tą žinoti iš anksto.

Ar pervežamas krovinys tikrai saugus?

Pervežamų krovinių saugumas turi būti pats didžiausias prioritetas ne tik klientui, bet ir paslaugos teikėjui, todėl prieš sudarydami sutartį dėl pervežimo, įsitikinkite, kad paslaugas teikiantis asmuo ar įmonė prisiims visą atsakomybę, jei pervežimo metu krovinys bus pažeistas. Tik tokiu atveju galėsite būti ramūs, kad krovinių pervežimas Klaipėda, Vilnius, Kaunas ar bet kuris kitas miestas tai būtų vyks saugiai, o nesėkmės atveju patirta žala Jums bus atlyginta.

Ar tinkamos pervežimo sąlygos?

Geriausias būdas išvengti galimo krovinio apgadinimo ir žalos – pasirūpinti tinkamomis jo gabenimo sąlygomis. Deja, krovinių pervežimas Klaipėda ne visada atliekamas sąžiningai ir esama paslaugų teikėjų, kurie nėra pajėgus tinkamai pasirūpinti kroviniu, tačiau apie tai kliento neinformuoja. Taigi, prieš patikėdami pervežti krovinius, pasidomėkite, kokiu transportu jie bus gabenami, kokių saugumo priemonių bus imtasi, kokie tvirtinimo būdai bus naudojami (jei tokie reikalingi),kad kelionės tikslą jis pasiektų be nuostolių.

Krovinių pervežimo terminas

Dar vienas labai svarbus aspektas – susitarti dėl tikslaus krovinių pervežimo termino: dienos ir valandos. Kad nei Jums, nei pervežimu besirūpinančios įmonės darbuotojui netektų gaišti ir laukti (taip pat ir papildomai mokėti už sugaištą laiką), įsitikinkite, kad sutartu su vežėju laiku Jūsų kroviniai tikrai bus parengti gabenti (sudėti į dėžes, palikti vietose, iš kurių turi būti paimti ir kt.) Taip pat – kad patalpose, iš kurių kroviniai turi būti paimti, būti atsakingas asmuo, galintis nurodyti, kuriuos krovinius ir iš kur reikia paimti. Sklandus planavimas suteikia galimybę užtikrinti operatyvų darbą, o tai reiškia mažesnes sąnaudas, taigi – darbai atliekami per trumpesnį laiką ir kainuoja mažiau!